O firmie

 

STATUS:
Własność prywatna

RODZAJ DZIAŁALNOŚCI:

Firma "ARBET" jest producentem kostki brukowej, krawężników, obrzeży betonowych, betonitów, pustaków oraz innych materiałów betonowych. Możemy poszczycić się tradycjami i doświadczeniem sięgającym 1949 roku. Od tego bowiem roku produkujemy materiały betonowe w naszej rodzinnej firmie. To już 72 lata. Kostkę brukową rozpoczęliśmy produkować jako jedni z pierwszych na Śląsku już w roku 1986 na niemieckiej maszynie MASA. Aktualnie pracujemy przy wykorzystaniu słowackiej linii technologicznej. Jest to dwuzasypowa wibroprasa o dużej wydajności, sterowana trzema komputerami. Pozwala ona na wykonanie setek m2 kostki brukowej najwyższej jakości na jednej zmianie produkcyjnej. Od 35 lat produkujemy kostkę brukową, mamy więc wyjątkowo duże doświadczenie w tej branży. Potwierdza to wydana przez Instytut Badań Dróg i Mostów w Warszawie Aprobata Techniczna nr AT/2000- 04-0799 oraz atesty Politechniki Śląskiej z Gliwic. Oferujemy Państwu 3 letnią gwarancję na nasze wyroby.

PONADTO OFERUJEMY PAŃSTWU USŁUGI FIRMY "ARBET"
ZWIĄZANE Z BUDOWANIEM DOMÓW


1.Projektowanie architektoniczne w pełnym zakresie. Do każdego projektu przedstawiamy komputerową wizualizację. Zyskujemy klientów dzięki doświadczeniu, intuicji i poczuciu estetyki.

2.Budowa domów z nadzorem budowlanym. Rzetelne i fachowe wykonawstwo, znakomite referencje. To zalety, dzięki którym nasze realizacje staja się uzewnętrznieniem marzeń i ambicji właścicieli.

Nasze umiejętności można sprawdzić odwiedzając domy już wybudowane przez nas, lub przeglądadając katalog ze zdjęciami.

 


Nasze doświadczenie, poparte znakomitymi referencjami
(patrz NASZE REALIZACJE) to nasze podstawowe atuty.

CENNIK:
Cennik (patrz PRODUKTY) został przygotowany z myślą o naszych kontrahentach, którym chcemy zaoferować najniższą możliwą cenę naszych produktów. Chcemy jednocześnie utrzymać dla Państwa ich najwyższą jakość.


  • Wręczenie wyróżnienia przez prezydenta Rybnika
    Wręczenie wyróżnienia przez prezydenta Rybnika